ووچر پرفکت مانی | اتریوم | تتر | خرید و فروش ارز

خرید ارز | فروش ارز

صرافی ویرا اکسچنج | خرید ووچر | هات ووچر

قوانین سایت

تمامی بندها و قوانین ذکر شده در این صفحه برداشت نهایی از آخرین سیاست های امنیتی و کاری ویرا اکسچنج می باشد؛ بنابراین این قوانین در هر لحظه امکان تغییر دارد و هر کاربری که این قوانین را تایید و قبول کند ملزم به اجرای تغییرات آتی آن نیز خواهد بود

1 - سایت ما از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان معذور است.

2 - در صورت هرگونه تخلف از سوی کاربر اعم از استفاده از حساب های هکی,مشخص نبودن منبع پول,پولشویی … که قصد فریب سایت ما را دارد, سایت حق خود می داند حساب کاربر را معلق و تمامی مدارک جمع آوری شده را به مراجع ذیصلاح تحویل دهد.

3 - قرار دادن حساب کاربری خود در اختیار اشخاص دیگر درصورت محرز شدن , موجب قطع ارتباط ما و اخراج کاربر از سایت می شود و عواقب ناشی این امر بر عهده کاربر می باشد.

4 - در صورت ثبت نادرست حساب گیرنده و یا عدم اطمینان از سمت گیرنده , سایت هیچ گونه مسئولیتی را در این راستا نمی پذیرد.لازم به ذکر است حداقل مبلغ قابل برداشت از کیف پول 30هزار تومان می‌باشد.

5 - پس از اتمام مراحل خرید محصول , محل و مکان و زمان و نحوه استفاده از محصول بر عهده کاربر می باشد و سایت هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.

6 - خدمات ویرا اکسچنج مستقل از هر گروه و سازمان های داخلی یا خارجی میباشد و از هر گونه خدمات به وب سایت های قمار (شرطبندی) یا غیرمجاز و خلاف قوانین جمهوری اسلامی خودداری می نماید.

7 - به منظور جلوگيري از سوءاستفاده هاي احتمالي به هيچ وجه مشخصات پرداختي خود را در اختيار ديگران قرار ندهيد.

8 - در صورتی که قصد خرید از ما را دارید باید ثبت نام کرده و سپس توسط پرسنل سایت احراز هویت شوید( این روند یکبار انجام میگیرد ) .کلیه سفارشات ثبت شده در سایت پس از تکمیل پرداخت، قطعی بوده و برگشت ناپذیرند.

9 - هرگونه تراکنش و سفارشاتی که به اسم و یا با حساب های بانکی و حساب های الکترونیکی افراد ثالث انجام شود غیر قانونی می باشد و کاربر تضمین می کند که به هیچ عنوان از حساب های شخص ثالث برای ارسال و یا دریافت وجه استفاده نمی کند.

10- تنها راه های ارتباطی و تماس با ما از طریق وب سایت در اختیار شما قرار میگیرد ، دقت کنید در دام کلاهبردارانی که با اسم و آیدی مشابه ما از نام و اعتبار ما سوءاستفاده میکنند گرفتار نشوید چون مسئولیت عواقب آن به عهده شما خواهد بود.

11 - کاربر تضمین می کند هویتی را که به ویرا اکسچنج معرفی کرده مربوط به خود کاربر می باشد.

12 - هرگونه تراکنشی که توسط کاربر در سایت صورت می گیرد باید با مشخصات کاربری وی در سایت مطابقت داشته باشد. کاربر اجازه ندارد از حساب های بانکی سایر افراد برای انجام تراکنش های مالی خود در سایت ما استفاده کند و در صورت مشاهده ، مبلغ واریزی بلوکه خواهد و مدارک هویتی فرد در اختیار مراجع ذیصلاح قرار خواهد گرفت.

13- قوانین ویرا اکسچنج با توجه به قوانین جمهوری اسلامی ایران و با در نظر گرفتن اصل حفاظت از اعتبار و سرمایه این مجموعه و در راستای فراهم سازی بستری امن و جهت ارتقاء سطح کیفی ارائه خدمات در 13 بند توسط این مجموعه تدوین گردیده است. مجموعه ما این اجازه را دارد که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی متن قوانین و مقررات را تغییر دهد و البته این تغییرات از طریق پنل کاربری اطلاع رسانی خواهد گردید .

14- با ثبت نام و ثبت سفارش در سایت viraexchange.com کاربر تائید می کند که موارد فوق (13 بند) را در صحت و سلامت عقل مطالعه و پذیرفته است. کاربر مسئول اجرای تمام تعهدات این قرارداد و همچنین رعایت تمام قوانین و مقررات وضع شده می باشد.